Reporter

Poznaj nasz autorski system do monitorowania
poziomu zużycia materiałów eksploatacyjnych.


Nowoczesność


Reportera możesz zainstalować od ręki.  Wystarczy byś miał stały dostęp do internetu,  nawet o niewielkiej przepustowości.  Pobierz pakiet startowy i zainstaluj oprogramowanie  zgodne z wersją systemu operacyjnego, na którym pracujesz.  Od tej pory Marcova zajmie się resztą.  Nie będziesz już musiał obciążać głowy planowaniem  dostaw materiałów eksploatacyjnych do Twojego biura. 

Oszczędność


Sprawdź, ile możesz zaoszczędzisz dzięki Reporterowi.  Nareszcie będziesz miał pełną kontrolę zużycia materiałów eksploatacyjnych w swoim biurze.  Twoje wydatki staną się przewidywalne, i będziesz mógł je zredukować.  Skorzystaj z Reportera bez naliczania opłat licencyjnych.  Doceń jego energooszczędność. Wersja Cube pobiera znikomą  ilość prądu, a użytkownik nie ponosi kosztów dodatkowego sprzętu. 

Wygoda


Przekonaj się, jak Reporter może ułatwić pracę.  Oprogramowanie pokaże na bieżąco poziom zużycia materiałów eksploatacyjnych w Twojej drukarce.  Na podstawie odczytów z Reportera pracownicy Marcovej po otrzymaniu  informacji o kończących się zapasach automatycznie je uzupełnią,  realizując dostawę materiałów eksploatacyjnych we właściwym terminie.  Po zalogowaniu do systemu B2B będziesz mieć podgląd stanu wyczerpania materiałów eksploatacyjnych  w Twoim urządzeniu, ale nie będziesz już  musiał nic nadzorować ani zamawiać. Z Reporterem zrobimy to za Ciebie. 

Reporter to prawdziwy
przełom w optymalizacji
procesów druku.

Wyjątkowa
efektywność
Łatwość i szybkość
instalacji
Minimalne wymagania
sprzętowe
Niskie koszty
urządzenia i oprogramowania
Dla zapewnienia Klientom
odpowiednich zabezpieczeń,
Marcova stale opracowuje modernizacje
systemu i regularnie udostępnia
aktualizacje.
Na podstawie odczytów z Reportera, Marcova może realizować dostawy materiałów eksploatacyjnych do drukarek w określonych lokalizacjach naszych kontrahentów. Wszystko w trybie automatycznym, bez konieczności angażowania osób do nadzoru i kontroli po stronie Klienta. Dostępne są wersje dla systemów Windows oraz Linux w wersjach dla serwerów i stacji roboczych.
Skorzystaj z Reportera, a my zadbamy
o Twój spokój i dostawę na czas
Zapytaj o szczegóły swojego
opiekuna handlowego.


Wybierz Reportera
i zadbaj z Marcovą
o naszą planetę!


Mniejsze zużycie prądu
w porównaniu z serwerem


Mniejsze zużycie papieru

Jak to działa?

KROK 01.

Zostań naszym Klientem

Stanie się to automatycznie, gdy kupisz urządzenie drukujące w Marcovej.

KROK 02.

Korzystaj z przywilejów

Po zakupie otrzymasz swój indywidualny Profil Klienta w naszym systemie B2B i będziesz mógł korzystać z Reportera oraz Serwisu.

KROK 03.

Poznaj swojego Reportera

Po analizie Twoich potrzeb, dobierzemy najbardziej użyteczną dla Twojego biznesu wersję Reportera: Cube w postaci mini urządzenia lub Cloud jako oprogramowanie.

KROK 04.

Zainstaluj oprogramowanie

Pobierz pakiet startowy Reportera i zainstaluj oprogramowanie zgodne z wersją systemu operacyjnego, na którym pracujesz.

KROK 05.

Doceń wygodę

Będziesz mógł nareszcie zająć głowę czymś innym niż kontrola poziomu zużycia materiałów eksploatacyjnych w Twojej firmie. Z Reporterem zrobimy to za Ciebie. Marcova zadba o dostawy materiałów eksploatacyjnych na czas, a Twoje urządzenia drukujące będą mogły pracować bez wymuszonych przestojów.Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę   na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi   na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych,  jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.   Zgodę możesz w każdej chwili wycofać,   a szczegóły związane z przetwarzaniem   Twoich danych osobowych znajdziesz w   polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę  na przesyłanie Ci informacji o nowościach,  promocjach, produktach i usługach Marcovej.  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły  związane z przetwarzaniem Twoich danych  osobowych znajdziesz w  polityce prywatności.

Adres firmy

Oddział Centrum:
ul. Wolności 3
05-091 Ząbki
Oddział Północ:
ul. Litewska 12
80-719 Gdańsk
Oddział Południe:
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 93
gdansk@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 91
dabrowa@marcova.plSocial media©2021 Marcova Sp. z o.o. Sp. kom.