2020.10.15

Biznes nie znosi zastoju – Aktywuj swoją firmę ze wsparciem od HP i Marcovej

Hardware

Biznes nie znosi zastoju.
Aktywuj swoją firmę ze wsparciem od HP i Marcovej


Okres lockdown’u był trudnym wyzwaniem dla firm, zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców.  
W związku z wprowadzanymi na czas pandemii regulacjami i ograniczeniami,   wiele organizacji musiało przejść na model pracy zdalnej.  

Co robić w tej sytuacji, aby uniknąć wyhamowania przedsiębiorstw?  Jak zorganizować pracę na odległość, tak, by zapewnić wysoką efektywność bez strat na jakości?


Te i podobne pytania wciąż zadają sobie właściciele i zarządzający w wielu firmach.   Marcova - wsłuchując się w potrzeby rynku - we współpracy z HP podpowiada przedsiębiorcom i inspiruje ich w działaniach.   W ramach programu HP Business Boost   proponuje rozwiązania nadzwyczajnie dostosowane do obecnych realiów.   Oto Aktywator Biznesu – wyjątkowe narzędzie pozwalające firmom bez wielkich nakładów finansowych   wyjść z zastoju i kontynuować działalność w satysfakcjonującym wymiarze.  Statystyki pokazują, że blisko 32% pracujących potrzebuje do wykonywania pracy zdalnej   sprzętu i fachowego wsparcia technicznego.   Program Aktywator Biznesu jawi się jako sposób na nasze czasy. Umożliwia pozyskanie urządzeń bez konieczności ich kupowania,   wprowadzając model comiesięcznych opłat abonamentowych. Opłaty są niewielkie (już od 169 PLN miesięcznie), a efekty duże. 


Pracownicy otrzymują wysokiej jakości firmowy sprzęt HP, pozwalający utrzymać oczekiwaną produktywność   nawet podczas pracy zdalnej.   To nie wszystko. W HP Business Boost   oprócz solidnego sprzętu mamy kompetentną pomoc techniczną. Aktywator Biznesu ma wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych konsultantów, którzy służą pomocą w kwestiach technicznych,   bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami.   Dodatkowym argumentem ZA jest atrakcyjny system finansowania. Jego wygoda polega na tym, że pozwala rozpocząć   pracę od zaraz, a zapłacić później w ramach rozliczenia abonamentowego.  


Program oferuje wiele różnych pakietów, więc najlepiej skontaktować się z działem sprzedaży Marcovej,   by dobrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy.   Pora na Twój ruch - jeśli chcesz aktywować swój biznes, wiesz już JAK!
Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę   na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi   na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych,  jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.   Zgodę możesz w każdej chwili wycofać,   a szczegóły związane z przetwarzaniem   Twoich danych osobowych znajdziesz w   polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę  na przesyłanie Ci informacji o nowościach,  promocjach, produktach i usługach Marcovej.  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły  związane z przetwarzaniem Twoich danych  osobowych znajdziesz w  polityce prywatności.

Adres firmy

Oddział Centrum:
ul. Wolności 3
05-091 Ząbki
Oddział Północ:
ul. Litewska 12
80-719 Gdańsk
Oddział Południe:
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 93
gdansk@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 91
dabrowa@marcova.plSocial media©2021 Marcova Sp. z o.o. Sp. kom.