2020.06.14

Diamenty Forbesa 2020

Druk

Są powody do radości, są powody do dumy.


Ten rok naprawdę dobrze się zaczął.  Otrzymaliśmy prestiżową statuetkę Diamenty Forbesa 2020.
W dorocznym rankingu znaleźliśmy się pośród firm, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. 

Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowały zestawienie najdynamiczniej rozwijających  się firm w Polsce. Podzielone są one na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku   obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych),  firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł). 

Powstała lista blisko 7 tysięcy przedsiębiorstw, którym Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności   i ryzyka współpracy, które mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające   te warunki musiały też wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. 

Cieszymy się, że nasze podejście do biznesu zostało docenione. To niewątpliwy sukces Marcovej, a takie  wyróżnienia dodają nam tylko zapału do pracy. Będziemy trzymać się obranego kursu niezależnie od mniej  czy bardziej sprzyjających warunków. Mamy różne scenariusze operacyjne i rozważamy wielorakie warianty  działań, nadal stawiając na uczciwość i odpowiedzialność biznesu. Nie damy się zatrzymać, bo jesteśmy gotowi na więcej.  Nie wyłączając kolejnych wyróżnień. 

Są powody do radości, są powody do dumy!
Powrót


Masz pytania?
Skontaktuj się z naszym doradcą.
Możesz również wypełnić
formularz kontaktowy.
Skontaktuj się z nami.


* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wpisz poprawne dane
* Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę   na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi   na Twojego e-maila, lub w celach marketingowych,  jeśli będzie wymagała tego odpowiedź.   Zgodę możesz w każdej chwili wycofać,   a szczegóły związane z przetwarzaniem   Twoich danych osobowych znajdziesz w   polityce prywatności.


Twoja wiadomość została wysłana.
Czekaj na kontakt od nas.Zapisz się do newslettera i zainspiruj się

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę  na przesyłanie Ci informacji o nowościach,  promocjach, produktach i usługach Marcovej.  Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły  związane z przetwarzaniem Twoich danych  osobowych znajdziesz w  polityce prywatności.

Adres firmy

Oddział Centrum:
ul. Wolności 3
05-091 Ząbki
Oddział Północ:
ul. Litewska 12
80-719 Gdańsk
Oddział Południe:
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza


Kontakt

t.: +48 22 510 11 99
warszawa@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 93
gdansk@marcova.pl

t.: +48 22 510 11 91
dabrowa@marcova.plSocial media©2021 Marcova Sp. z o.o. Sp. kom.