Chatbox tło
Chatbox Logo Marcova slogan
+48 609 007 530


Marcova slogan


Kabiny konferencyjne ChatBox by Marcova.
Nareszcie jest JAK pogadać.

Komfort ciszy podnosi efektywność


Poznaj komfort ciszy niezbędnej do efektywnej pracy. Na pewno go docenisz, jeśli większa część Twoich biznesów odbywa się w biurze przez telefon lub online w trybie konferencji AV, z udziałem Twoim lub Twoich pracowników.

Dowiedz się więcej Strzałka
Chatbox ikona
Produkt polski
PRODUKT POLSKI

Gwarantowana jakość


Kabina konferencyjna ChatBox by Marcova to produkt polski, którego jakość możesz na żywo przetestować w naszym biurze lub u siebie po złożeniu zamówienia. 2 wersje kabin konferencyjnych są dostępne praktycznie od ręki.

Skontaktuj się Strzałka

Genialne proste i opłacalne


Odkryj plusy tego prostego rozwiązania, które może zrewolucjonizować Twój sposób pracy i podnieść wyraźnie jej efektywność. Przekonaj się o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny naszego produktu. Gdy zaczniesz używać ChatBox by Marcova, trudno Ci będzie pomyśleć, że mogłeś pracować wcześniej w tak niesprzyjających warunkach akustycznych.

Zapytaj o ofertę Strzałka
Chatbox 01

Kilka powodów, dla których to może być rozwiązanie dla Ciebie

Chatbox 02
Zwykle otwarty plan przestrzenny biur znacznie utrudnia komunikację na głos. Ludzie odbywają rozmowy jednocześnie, co łatwo wywołuje dekoncentrację u osób w najbliższym otoczeniu. Hałasujące wokół Ciebie osoby oczywiście też pracują, ale Ty już często w takich warunkach nie możesz. Marzysz o azylu – swojej mikroprzestrzeni w biurze, tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Chatbox 03
Kabina konferencyjna umożliwia wygodną rozmowę biznesową czy konferencję online. Przekonaj się, że Twoja efektywność rośnie w miarę poprawy warunków akustycznych doprowadzenia rozmów.

Chatbox 04
Kabina konferencyjna to właśnie takie wymarzone rozwiązanie na Twoje ‘mikro-biuro w biurze’ albo ‘mikro-biuro w domu’. Wszyscy wiemy, że w obrębie Twojego mieszkania również może brakować Ci spokoju w związku z nałożeniem godzin aktywności Twoich najbliższych z godzinami wyznaczonymi na Twoje obowiązki zawodowe. ChatBox by Marcova jest odpowiedzią także na takie potrzeby. Wymiary kabin konferencyjnych są tak dobrane, by była możliwa ich instalacja w mieszkaniu.Chatbox ikona kontakt

Sprawdź aktualną ofertę i dostępność

Nasz specjalista ds. kluczowych klientów, odpowiada na pytania i przyjmuje zamówienia. Zadzwoń, wyślij mail lub pozostaw swoje dane kontaktowe, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić szczegóły oferty.


Skontaktuj się

lub

Zostaw swoje dane

a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą
Chatbox Handlowiec Marzena
Marzena Kępka
Specjalista ds. kluczowych klientów
+48 692 197 323
marzena.kepka@marcova.pl

ChatBox Wiesława
Wiesława Kochanek
Specjalista ds. kluczowych klientów / Mistral
+48 512 037 670
wieslawa.kochanek@marcova.pl

Chatbox Mariusz
Mariusz Kurach
Specjalista ds. kluczowych klientów / Mistral
+48 692 107 915
mariusz.kurach@marcova.pl

Zostaw swoje dane

a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą
Oświadczam że akceptuję Regulamin strony oraz wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych.Administratorem danych osobowych jest Marcova Binzes Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Rozwadowskiej 30, NIP: 5242667621, KRS 0000320905 e-mail: regulamin@marcova.pl (dalej: Marcova). Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych m.in. w celu, świadczenia usług elektronicznych czy obsługi komunikacji z Tobą – podstawa prawna (art. 6 ust. 1 lit. b, c, f). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajduje się w naszej
Polityce Prywatności i Regulaminie .Chatbox logo stopka
Adres firmy :
ul. Wolności 3
05-091 Warszawa
Copyright © 2023, Marcova Biznes Sp. z o.o.
Wykonanie strony: CodeDeploy