Marcova Logo
HP EliteBook

HP EliteBook seria x360

HP EliteBook seria x360

Komputery konwertowalne o czterech wszechstronnych trybach działania do pracy i zabawy.

Intel Procesor

Wydajność na co dzień

Nie zwalniaj tempa niezależnie od miejsca, w którym jesteś,
dzięki eleganckiej, ultraprzenośnej konstrukcji urządzenia.
Elitebook Ikona 01
WYŚWIETLACZ ULTRA-BRIGHT
Ultrajasny wyświetlacz pozwala pracować lub uprzyjemniać sobie czas w każdym miejscu, przy słabym i silnym oświetleniu. 1
Elitebook Ikona 02
ŁATWA ŁĄCZNOŚĆ
Opcjonalna łączność 4G LTE pozwala utrzymać kontakt niemal w każdym miejscu. 2
Elitebook Ikona 03
HP SURE VIEW
Jedno dotknięcie przycisku na ekranie pozwala błyskawicznie włączyć funkcję ochrony ekranu przed podglądaniem. 3
Naturalna kreatywność

Uwolnij swoją kreatywność z opcjonalnym piórem HP Rechargeable Active Pen G3 4
Najbezpieczniejsze i najłatwiejsze w obsłudze komputery na świecie 5

Nowoczesne zabezpieczenia sprawiają, że można bez obaw przeglądać strony internetowe, unikać niepożądanych obserwatorów oraz monitorować i automatycznie odtwarzać system BIOS zapisany w pamięci.

Porównaj i wybierz

HP 1020 G2
HP EliteBook x360
1020 G2


To cienkie i lekkie konwertowalne urządzenie dla firm oferuje wiodące w branży zabezpieczenia i funkcje współpracy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 • Ekran dotykowy o przekątnej 30,48cm (12 cala) i rozdzielczości fhd lub uhd 1
 • Grubość 13,9 mm
 • Waga 1,13 kg 11
 • Procesor Intel® core™ 7. generacji 13
 • HP 1030 G3
  HP EliteBook x360
  1030 G3


  Najmniejsze na świecie urządzenie konwertowalne dla firm. 10

 • Ekran dotykowy o przekątnej 33,78 cm (13,3 cala) i rozdzielczości fhd lub uhd, z powłoką antyrefleksyjną 1
 • Grubość 15,8 mm
 • Waga 1,25 kg 11
 • Opcjonalny PROCESOR Intel® Core™ i7 8. generacji 12

 • Cechy

  HP Cecha 01
  WINDOWS 10 PRO
  Niesamowita wydajność w każdej sytuacji dzięki systemowi Windows 10 Pro6, rozbudowanym zabezpieczeniom oraz funkcjom współpracy i łączności od HP
  HP Cecha 02
  PROCESOR
  Do wyboru procesory Intel® Core™ 7-mej i 8-mej generacji. 3
  HP Cecha 03
  TRWAŁOŚĆ
  Sprostaj każdemu wyzwaniu dzięki komputerowi EliteBook, który został zaprojektowany zgodnie z wymogami testów MIL-STD 810G. 8
  HP Cecha 04
  AKUMULATOR Z FUNKCJĄ SZYBKIEGO ŁADOWANIA
  Ładowanie akumulatora nawet do 50% pojemności w 30 minut. 7
  HP Cecha 05
  HP MANAGEABILITY INTEGRATION KIT
  Przyśpiesz tworzenie obrazów systemu oraz funkcji zarządzania systemem BIOS i oprogramowaniem przy użyciu menedżera konfiguracji Microsoft System Center Configuration Manager 5
  HP Cecha 06
  WYCISZENIE HAŁASU
  Funkcja wyciaszania odgłosów w tle w tym dzwięku wciskanych klawiszy na klawiaturze
  Najbardziej uniwersalna wśród rozwiązań HP stacja dokująca Thunderbolt™ Dock 9

  Łatwo podłączana jednym przewodem stacja dokująca HP Thunderbolt™ Dock G2 zwiększa możliwości połączeń. Jest zgodna z wieloma systemami operacyjnymi, zarządzana przez sieć, obsługuje dwa monitory o rozdzielczości 4K9 i może być opcjonalnie wyposażona w moduł audio. 10

  Każda firma potrzebuje partnera technologicznego.

  Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie działu HP Services, powierzając mu zaprojektowanie, zarządzanie i obsługę techniczną swego środowiska IT, aby spokojnie skupić się na prowadzeniu działalności.
  1. Sprzedawane osobno lub jako wyposażenie opcjonalne.

  2. Aby móc korzystać z sieci WWAN, należy zawrzeć oddzielną umowę o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu można uzyskać u usługodawcy. Łączność 4G LTE jest dostępna w produkcie HP EliteBook x360 1030 G3. Łączność 4G LTE nie jest dostępna we wszystkich produktach ani we wszystkich regionach.

  3. Wbudowana funkcja ochrony prywatności ekranu HP Sure View jest rozwiązaniem opcjonalnym i wymaga zakupu opcjonalnego ekranu o rozdzielczości FHD i jasności 700 nitów, który musi zostać skonfigurowana przy zakupie.

  4. Rozwiązanie sprzedawane osobno lub jako wyposażenie opcjonalne.

  5. Na podstawie unikatowych i kompleksowych funkcji zabezpieczeń HP bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz funkcji zarządzania wszystkimi elementami komputera, w tym sprzętem, w zestawie HP Manageability Integration Kit oraz funkcji zarządzania systemem BIOS i oprogramowaniem przy użyciu menedżera konfiguracji Microsoft System Center Configuration Manager w komputerach HP Elite z procesorami Intel® 7. lub nowszej generacji, zintegrowanymi kartami graficznymi Intel® i kartami sieciowymi WLAN Intel® wśród dostawców z roczną sprzedażą 1 mln sztuk.

  6. W niektórych wersjach systemu Windows pewne funkcje mogą być niedostępne. Pełny dostęp do wszystkich funkcji systemu Windows może wymagać aktualizacji i/lub zakupu dodatkowego sprzętu, sterowników i/lub oprogramowania. System Windows 10 aktualizuje się automatycznie, a funkcja ta jest zawsze włączona. Pobieranie aktualizacji może wiązać się z opłatami za przesyłanie danych naliczanymi przez dostawcę usług internetowych. Z upływem czasu może być konieczne spełnienie dodatkowych wymagań. Patrz http://www.windows.com.

  7. Umożliwia naładowanie akumulatora do poziomu 50% pojemności w ciągu 30 minut, gdy system jest wyłączony lub w trybie gotowości. Wymagany jest zasilacz o minimalnej mocy 65 W. Po naładowaniu do poziomu 50% pojemności przywracana jest normalna szybkość ładowania. Czas ładowania może się różnić w granicach ±10% ze względu na tolerancję systemu.

  8. Testy MIL STD 810G zostaną przeprowadzone wkrótce i nie mają na celu wykazania zgodności z warunkami umów zawartych z Departamentem Obrony USA ani przydatności do zastosowań militarnych. Wyniki testów nie stanowią gwarancji funkcjonowania w takich samych warunkach w przyszłości. W celu zapewnienia ochrony przed skutkami przypadkowych uszkodzeń wymagane jest wykupienie opcjonalnego pakietu ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem HP.

  9. Dotyczy stacji dokujących Thunderbolt™, które obsługują ładowanie, przesyłanie filmów i możliwość dostarczania zasilania za pośrednictwem portu USB-C™ do komputerów wymagających maksymalnie 200 W mocy, według danych na dzień 17 stycznia 2018 r.

  10. Moduł HP TB Dock Audio jest sprzedawany osobno i wymagany do obsługi funkcji audio.

  11. Zamek sprzedawany oddzielnie.
  Copyright © 2024, Marcova Biznes Sp. z o.o.
  Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione.
  Wykonanie strony: CodeDeploy